Program 2018

Vi slipper nå det resterende programmet fortløpende, så følg med!


LØRDAG 27 OKTOBER
KUNSTEN Å LEVE
Samuel og Bestefar
kl. 18.00, Kirkeparken
Stacks Image 64389
FESTIVALUKA
DANCE DOME
4π Productions
Flere tider, Foajeen AKS
Stacks Image 65639
FESTIVALUKA
STRIKKELAPPETEPPE
Eget arrangement
Hele uka
Stacks Image 65692
ONSDAG 7 NOVEMBER
ÅPNING: LIGHT FIELD
Saffy Sethoy/Bill Thompson
kl. 17.00, Frysa
Stacks Image 65536

ONSDAG 7 NOVEMBER
VERDENSPREMIERE: EALLIN
UlvogUgle
kl. 18.00, Frityren
Stacks Image 65742
ONSDAG 7 NOVEMBER
STRIKKING & ORIGAMI
Husflidlaget og Damekoret
kl. 19.00 Foajeen
Stacks Image 65562
ONSDAG 7 NOVEMBER
SOUFFLETTE
Carte Blanche
kl. 20.00, Ole Olsen
Stacks Image 65575
ONSDAG 7 NOVEMBER
TÅKEPRAT & STRIKK
Eget arrangement
Etter Carte Clanche, Strikkehjørnet
Stacks Image 65343

7 & 8 NOV.
FØDT GAMMEL
TaikaBox
Flere tider, Mylingen Barnehage
Stacks Image 65736
TORS. 8 NOV.
VEGGEN
T. Fjellstad, J. Jessen & 6 kl.
kl. 11,12 &13.00, Fuglenes skole
Stacks Image 65304
TORS. 8 NOV.
LIGHT FIELD
Saffy Sethoy/Bill Thompson
kl. 15-19 Biblioteket
Stacks Image 65764
TORS. 8 NOV.
BEJING STORIES
Jon Tombre
kl. 18.00, Frityren
Stacks Image 65317

TORS. 8 NOV.
IRIS
Johanna Nuutinen
kl. 20.00, Ole Olsen
Stacks Image 64963
TORS. 8 NOV.
TÅKEPRAT & ØL
Eget arrangement
kl. 21.00, Foajeen
Stacks Image 65724
TORS. 8 NOV.
KONSERT
Emil & Johan
kl. 22.00, Foajeen
Stacks Image 65839
FRE. 9 NOV.
ISOBAR SEMINAR
Eget arrangement
kl. 13.30, AKS
Stacks Image 65905

FRE. 9 NOV.
NINE LIVES
Willman Dance Company
kl. 18.00, Frityren
Stacks Image 65061
FRE. 9 NOV.
KONSERT
Arvvas
kl. 19.30, Foajeen
Stacks Image 65851
FRE. 9 NOV.
THIS IS CONCRETE
Dinther/Granato
kl. 21.00, Ole Olsen
Stacks Image 65087
LØRD. 10 NOV
TÅKEPRAT & ØL
DFB/DN
kl. 22.00, Jernteppet
Stacks Image 65426

LØRD. 10 NOV
PRIME MOVER
Roosna & Flak
kl. 18.00, Ole Olsen
Stacks Image 65130
LØRD. 10 NOV
TÅKEPRAT & BRUS
Eget arrangement
kl. 19.00, Foajeen
Stacks Image 65438
LØRD. 10 NOV
PROLOUGE
Björn Säfsten
kl. 20.00, Frityren
Stacks Image 65143
LØRD. 10 NOV
TÅKEPRAT & ØL
Eget arrangement
kl. 21.00, Jernteppet
Stacks Image 65700

SØN. 11 NOV
MAKT OG AVMAKT
Tran/Hein
kl. 15.00, Frityren
Stacks Image 65156
SØN. 11 NOV
ADNAZDI
Stellaris/KANTELE
kl. 17.00 Ole Olsen
Stacks Image 65822

Andre arrangement


Stacks Image 65276
Stacks Image 65274
Stacks Image 65772